• Nieuws
  • AutoMaatje rijdt 10.000e rit!

AutoMaatje rijdt 10.000e rit!

Afgelopen maandag werd het 10.000e ritje van AutoMaatje Assen gereden! AutoMaatje is in september 2019 van start gegaan. Sindsdien zijn de vrijwillige chauffeurs al 10.000 keer heen en weer gereden! 

 

Deelneemster Tiesje Tolner en vrijwillige chauffeur Klaas van der Veen hadden de eer. Zij waren daarom gisteren ‘live’ te horen in ‘op tjak’ van RTVDrenthe. Beiden werden daarna in de bloemetjes gezet.

 

AutoMaatje

ANWB AutoMaatje Assen is een vervoersvoorziening voor Assenaren die voor vervoer van anderen afhankelijk zijn. Kun je zelf geen vervoer meer regelen en geen gebruik maken van de vervoersvoorzieningen in de gemeente? Vraag dan hulp aan ANWB AutoMaatje Assen. Een AutoMaatje is een vrijwilliger die minder mobiele plaatsgenoten met hun eigen auto naar bijvoorbeeld de kapper, de huisarts, het ziekenhuis of een vriend of vriendin voor een gezellig koffiebezoek brengen. Kijk voor meer informatie en hoe je een aanvraag kunt doen voor een AutoMaatje op de website van Vaart Welzijn. Vaart Welzijn zorgt voor de bemiddeling tussen chauffeur en aanvrager. 

Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Superburen, bedankt!

Superburen, bedankt!

Inmiddels zijn de Superburen bekendgemaakt. Afgelopen weken zijn de goed gevulde cadeaupakketten uitgedee...
Lees verder
Officieel geopend: het Beemdpad met groene bogen

Officieel geopend: het Beemdpad met groene bogen

Woensdag 7 Oktober was het zover: de met lokale kunst versierde bogen groene werden onthuld!
Lees verder
Het was een feest: het 3e Ubuntu Festival

Het was een feest: het 3e Ubuntu Festival

Afgelopen zaterdag 26 september werd het 3e Ubuntu Festival gevierd. Wijkreporters Ellen en Jimmy waren e...
Lees verder