• Nieuws
  • Bloembollen planten in Noorderpark

Bloembollen planten in Noorderpark

De lente is begonnen en daar helpen we natuurlijk graag een handje bij. Op 3 april gingen 28 kinderen van groep 3 van het Kompas bloembollen poten in Noorderpark. 
 

Bloembollen poten

Gewapend met schepjes, bollestekers en bollenpoters gingen we op pad. Het was geen straf om met dit mooie weer een rondje om de school te lopen naar het veld toe. We hadden een bollenmix mee waarin verschillende bloemen zitten. Hoewel het eigenlijk niet de juiste tijd is om te poten, hadden de bollen al eerder de grond in gemoeten. Dit jaar verwachten we dan ook niet zo veel bloemen, maar hopelijk volgend jaar wel.

 

Voor voor bijen en vlinders

Omdat het lange tijd niet geregend heeft, was het nog een hele klus om een goed gat in de droge grond te krijgen. Gelukkig waren er een paar hele sterke kinderen bij! Het was heerlijk om met elkaar lekker buiten bezig te zijn en ‘voer’ voor de bijen en vlinders te verzorgen. Mirjam van het Duurzaamheidscentrum vertelde ons hoe belangrijk dit is.

Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Terugblik: heerlijk Wijkfeest Peelo 2026

Terugblik: heerlijk Wijkfeest Peelo 2026

Onze wijkreporters Christine en Maarten blikken met je terug op het Wijkfeest Peelo 2026!
Lees verder
Gezocht: Tuinrangers!

Gezocht: Tuinrangers!

Duurzaamheidscentrum Assen zoekt enthousiaste inwoners die als vrijwilliger tuinadvies willen geven aan b...
Lees verder
Gezellige Open Dag bij De Dissel in Marsdijk

Gezellige Open Dag bij De Dissel in Marsdijk

Op zaterdag 5 september stond wijkcentrum De Dissel in Marsdijk in het teken van de Open Dag.
Lees verder