• Nieuws
  • Jaarverslag 2025: We mogen trots zijn op wat we samen neerzetten

Jaarverslag 2025: We mogen trots zijn op wat we samen neerzetten

Het Mijn Buurt Assen jaarverslag 2025 is er! Van picknickbanken tot rommelmarkten en van sportieve activiteiten tot programmeermiddagen: we deden het afgelopen jaar weer een heleboel mooie dingen. We brachten buurtbewoners samen, werkten aan opgeruimde, groene buurten en hielpen maar liefst 195 initiatieven van Assenaren uitkomen.

 

Samen maken we de buurt

De samenwerking tussen gemeente Assen, Actium en Vaart Welzijn is in 2025 nóg hechter geworden. Onze MBA-teams, met collega’s van alle 3 de organisaties, zijn zichtbaar aanwezig in de wijken. Steeds meer inwoners weten hen te vinden met ideeën om de buurt groener, socialer en veiliger te maken.

 

De toekomst

Bij Mijn Buurt Assen blijven we werken aan de vraag hoe we ons verder kunnen ontwikkelen. We zijn trots op wat we in 2025 samen hebben neergezet en tegelijkertijd kijken we vooruit. We maken plannen om Assen vóór en mét de Assenaren een nog fijnere plek te maken om te wonen.

 

Lees het jaarverslag 2025 hier.

Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Rommelmarkt Peelo

Rommelmarkt Peelo

Wijkreporters Christine en Ineke struinden afgelopen zondag 5 juli samen met andere enthousiastelingen ov...
Lees verder
Stempelkaartactie weer van start deze zomer

Stempelkaartactie weer van start deze zomer

Nog op zoek naar plannen voor de zomervakantie voor kids? Dan is er goed nieuws: de jaarlijkse stempelkaa...
Lees verder
Een zomer vol inspiratie, kennisdeling en nieuwe ervaringen voor 60-plussers in Assen

Een zomer vol inspiratie, kennisdeling en nieuwe ervaringen voor 60-plussers in Assen

Met het nieuwe initiatief Zomerwijs staat van 4 juli tot en met 16 augustus een gevarieerd programma klaa...
Lees verder