• Nieuws
  • Nieuwe locatie Hamelhuys

Nieuwe locatie Hamelhuys

Het Hamelhuys, inloophuis voor (ex-)kankerpatiënten en hun naasten, heeft een nieuwe locatie! Na het sluiten van de locatie aan de Mandemaat is een nieuwe plek gevonden in ’t Markehuus.

 

Evelien van der Werff, zelf ex-kankerpatiënt, bezocht de nieuwe locatie tijdens haar fietstocht langs alle 75 IPSO inloophuizen en werd bij de start uitgezwaaid door wethouder Jan Broekema: “We zijn blij dat het Hamelhuys in Assen een nieuw onderdak heeft gevonden bij ’t Markehuus. Hierdoor is dit inloophuis beschikbaar gebleven voor de inwoners van Assen en kunnen ze daar hun prachtige werk voortzetten.”

 

Het Hamelhuys is aangesloten bij de stichting IPSO. Met haar fietstocht hoopt Evelien meer bekendheid te geven hieraan. Teveel mensen weten nog niet van het bestaan van de inloophuizen. Zij wil deze ondersteuning beter vindbaar maken en laten zien dat hulp voor mensen geraakt door kanker dichterbij is dan je denkt. Daarnaast wil ze hiermee geld ophalen voor de inloophuizen.

Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Vernieuwde tuin van de Lorelei

Vernieuwde tuin van de Lorelei

Op 12 mei is de vernieuwde tuin van de Lorelei geopend. De tuin was een grote wens van bewoners. De afgel...
Lees verder
Tegelruilactie bij Terra VO Assen

Tegelruilactie bij Terra VO Assen

Wip jij ook een tegel uit je tuin? Het Duurzaamheidscentrum Assen organiseert samen met Terra VO Assen ee...
Lees verder
Samen maakten we Loon extra schoon!

Samen maakten we Loon extra schoon!

Gisterenavond 11 mei werden de mouwen opgestroopt in Loon: een flinke groep vrijwilligers hielp het mooie...
Lees verder