• Nieuws
  • Ontdek Kloosterakker tijdens de informatiedag!

Ontdek Kloosterakker tijdens de informatiedag!

Op zaterdag 6 juli wordt er een informatiedag gehouden in Kloosterakker voor bewoners en geïnteresseerden. Kom langs voor meer informatie over de nieuwe wijk Kloosterakker, de archeologische vondsten die er zijn gedaan en de beschikbare kavels.

 

Makelaars brengen je op deze dag op de hoogte van het aanbod van koopwoningen en medewerkers van het duurzaamheidscentrum geven advies over bijvoorbeeld tuininrichting. Heb je al een kavel gekocht of neem je binnenkort intrek in jouw woning? Dan kun je ook langskomen voor praktische informatie over bijvoorbeeld het aanplanten van de heggen, aanvragen van containers etc. Er is ook aan kleine kinderen gedacht die in het zand kunnen spelen of een ijsje kunnen eten.

 

Evenementinformatie 

Wanneer: Zaterdag 6 juli van10.00 – 14.00 uur

Locatie:    Terrein infokeet Kloosterakker, Domeinweg  

Parkeren: Je kunt gemakkelijk de auto parkeren aan de Aletta Jacobsweg 78, bij Basisschool de Parel

 

Zelf een droomwoning bouwen?

Er zijn nog een aantal kavels vrij in fase 1 en 2 in Kloosterakker. Kijk op onze website voor het aanbod: www.assen.nl/kavelaanbod-kloosterakker. En houd de website ook goed in de gaten, want binnenkort gaan de kavels in fase 3 ook in de verkoop.

Foto's

Wiliam van der Veen
Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Tegelruilactie bij Terra VO Assen

Tegelruilactie bij Terra VO Assen

Wip jij ook een tegel uit je tuin? Het Duurzaamheidscentrum Assen organiseert samen met Terra VO Assen ee...
Lees verder
Wat vind jij van Mijn Buurt Assen?

Wat vind jij van Mijn Buurt Assen?

We willen jullie nog beter op de hoogte houden van de activiteiten en nieuwtjes van Mijn Buurt Assen. Daa...
Lees verder
Samen maakten we Loon extra schoon!

Samen maakten we Loon extra schoon!

Gisterenavond 11 mei werden de mouwen opgestroopt in Loon: een flinke groep vrijwilligers hielp het mooie...
Lees verder