• Nieuws
  • Wijkwandeling door Pittelo

Wijkwandeling door Pittelo

Met een heerlijk voorjaarszonnetje wandelden we zaterdag 12 maart met buurtbewoners in kleine groepjes door de wijk. Deze wandeling was bedoeld om ideeën over ontmoetingsplekken te bespreken. Wat kan anders, wat kan beter en waar heb je zelf misschien al een suggestie voor?

 

Ieder groepje bepaalde zijn eigen route, langs mooie en minder mooie plekken in Pittelo. Elke groep liep in ieder geval door het Pittelose Park en langs de skatebaan, waar jongeren hun ideeën over de skatebaan deelden. Na afloop werd, onder het genot van een lekkere kom soep, de opbrengst van elke wandelgroep besproken en bij elkaar gebracht.

 

De middag leverde prachtige verhalen, mooie voorbeelden en goede suggesties op waar we aan de slag kunnen om de ontmoetingsplekken in Pittelo aan kunnen pakken.

Foto's

Arjan Poel
Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Superburen, bedankt!

Superburen, bedankt!

Inmiddels zijn de Superburen bekendgemaakt. Afgelopen weken zijn de goed gevulde cadeaupakketten uitgedee...
Lees verder
Officieel geopend: het Beemdpad met groene bogen

Officieel geopend: het Beemdpad met groene bogen

Woensdag 7 Oktober was het zover: de met lokale kunst versierde bogen groene werden onthuld!
Lees verder
Het was een feest: het 3e Ubuntu Festival

Het was een feest: het 3e Ubuntu Festival

Afgelopen zaterdag 26 september werd het 3e Ubuntu Festival gevierd. Wijkreporters Ellen en Jimmy waren e...
Lees verder